Školní rok 2015/2016

Školní rok 2015/2016 byl plný změn. V první řadě nám skončila ve funkci předsedy Spolku Patricie Záhorová, která byla několikaletou cennou oporou a vděčíme jí za mnohé. Na počátku roku 2015 ve spolupráci s dalšími rodiči přihlásila Spolek do dotačního řízení, vypsaného Městskou částí Praha 4. Za Spolek byly podány dvě žádosti o jednoletý grant, první na "Workoutové hřiště" ve výši 250.000,- a druhá na "Tvorbu dětského animovaného filmu na téma ekologie" ve výši 10.000,-. Městská část sice ze svého rozpočtu nepřispěla celou požadovanou částkou, ale v prvním případě zastupitelstvo schválilo dotaci 50.000,- a v druhém 10.000,-. Oba projekty jsme realizovali v určeném termínu, a dokonce požádali o další dotaci na rekonstrukci dětského hřiště na pozemku školy.

Akce zrealizované s přispěním Spolku

Tvorba dětského animovaného filmu na téma ekologie
Zabijačka
Grilování za školou